Stáhnout hru (19 MB)
Hodnocení4

Wild Hunters

Datum vydání: 15. 9. 2012
Autor: Firestyle
Žánr: Plošinovka
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 1500 MHz, RAM 256 MB, VGA 128 MB
Ovládání: Šipky + Z, X, C
Jazyk: angličtina

Info o hře

Freewarové hry často díky nezkušenosti svých autorů trpí na nejrůznější nemoci. V nejhorších případech jde o komplexní nekvalitu a pokračuje to zlepšující se tendencí až po malinké, zapomenutí hodné maličkosti. A jsme rádi, že právě sem - mezi téměř bezchybné tituly - můžeme zařadit i Wild Hunters. Jedinou významnější chybkou, na níž se sluší upozornit, je zde totiž nemožnost přemapování kláves (hra počítá s anglickou klávesnicí, kde je "Z" vedle dalších akčních tlačíttek "X" a "C", a ne naprosto jinde). S trochou šikovnosti zvládne ovládání ale i tak naprosto každý. Případně stačí změnit nastavení klávesnice...
Pokud jde o samotné Wild Hunters, jedná se o výrazně nadprůměrnou arkádu-plošinovku. Hra nabízí rozmanité prostředí, několik zajímavých protivníků, krásnou minimalistickou grafiku a tak dále. Sice zde nenajdete nic, co byste ještě neviděli, ale věřte, že vadit vám to nebude.
Hlavní hrdinkou se stává opička Saru, která míří na nebezpečnou cestu, aby se potkala s tajemnými postavičkami jménem Stargazers. Postupně však budete muset zdolat řady překážek a nepřátel, s nimiž si poradí vaše tvrdá pěst, respektive mrštný ocas. Ostatně není nic hezčího, než když protivníka ocasem polapíte a pak s ním mrštíte o zeď.
Nevadí-li vám menší herní obrazovka a pokud máte rádi nezávislé plošinovky, stahujte. Nebudete litovat.