BURDA Digital apetit online.czApetitonline Elle.czElle Marianne.czMarianne Maxim.czMaxim Hrej.czHrej Marie ClaireMarie Claire JoyOnline.czJoy SvetZeny.czSvětŽeny moje betynka.czMoje betynka pošli recept.czPošli recept chip.czChip Marianne BydleníMarianne Bydlení ApetitShop.czApetitShop Elleshop.czElleShop
více
Stáhnout hru (6 MB)
Hodnocení2

Quantum Fighter

Datum vydání: 18. 9. 2006
Autor: Gerson Luca
Žánr: Plošinovka
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 400 Mhz, 64 MB RAM
Jazyk: angličtina

Screenshoty

Info o hře

Kdo by hodnotil Quantum Fighter pohledem na screenshoty, pravděpodobně by si řekl: zajímavá plošinovka v retro stylu, zdá se, že celkem propracovaná. A měl by v podstatě pravdu. Škoda, že má tahle charakteristika jeden nepříjemný háček. Jedná se totiž o projekt, jenž se účastnil soutěže Retro Remakes 2006. Ta měla poměrně přísná pravidla upravující odevzdávání projektů v uzávěrce. A tak se mezi účastníky najde řada těch, kteří na poslední chvíli museli na start před porotu postavit verzi zdaleka ne kompletní. A bohužel se to týká i právě Quantum Fightera. Vypadá nadějně, do finální verze mu ale leccos chybí.
Základní nedostatky jsou technického rázu. Hru se podařilo spustit až na čtvrtém počítači v redakci, stejně jsme se ale po deseti minutách dočkali nečekaného pádu do Windows. Další problémy pak vycházejí z nedokončenosti herního obsahu. Quantum Fighter sliboval nabídnout řadu různých power-upů pro hlavní postavu, stejně tak rozmanité nepřátele, ale ve skutečnosti jsou zboku snímané levely dost prázdné a hratelnost stereotypní.
Uvidíme, zda se ještě Gerson Luca ke svému produktu vrátí. Bylo by to záhodno. Potenciál QF má, jakkoliv ho zatím prodává jen minimálně.