Stáhnout hru (1 MB)
Hodnocení4

Mega Mountain

Datum vydání: 22. 6. 2012
Autor: chuchino
Žánr: Plošinovka
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU: 1 GHz, RAM: 256 MB
Ovládání: Šipky
Jazyk: angličtina

Info o hře

Co byste dělali, kdyby váš přítel byl unesen a jediný způsob, jak se k němu dostat by byla nutnost vylézt na velezrádnou obrovskou horu? Přesně tahle kratochvíle se přihodila hlavnímu hrdinovi či hrdince, protože pohlaví není příliš zřejmé, v dnešní recenzované hře s příhodným názvem Mega Mountain. Ta se směle řadí mezi arkádové plošinovky, avšak není tak obvyklá, jak by se možná mohlo z prvního pohledu zdát. Hráč totiž neskáče, ale spíše leze směrem vzhůru.
Leckdy si však budete muset dávat pekelný pozor, abyste veškerý svůj postup a výstup dobře naplánovali, protože zde přeci jen záleží na šikovnosti vašich prstů a správném časovém načasování. Naštěstí se však Mega Mountain neřadí mezi ty pekelně těžké tituly, které dokáží otrávit již po chvilce hraní. Ba co víc, hned z kraje hraní si totiž budete moci vybrat, zda titul chcete hrát v jednoduchém či těžkém módu. Netřeba snad zmiňovat, že v tom těžkém se opravdu nejedná o jednohubku, jíž byste mohli projít s prstem v nose. Co se týče audiovizuálního zpracování, Mega Mountain nás ničím novým nepřekvapil. Zuby nehty se drží v nezávislé scéně tolik oblíbené pixelartové grafiky. Ani hudba nepokulhává za vizuálem a hratelnost příjemně doplňuje.
Mega Mountain je tedy poměrně příjemnou hrou, která na nějakou tu minutu příjemně zabaví. Určitě bychom ji doporučili zarytým hráčům plošinovek, pro které to přeci jen bude něco trochu nového.