BURDA Digital apetit online.czApetitonline Elle.czElle Marianne.czMarianne Maxim.czMaxim Hrej.czHrej Marie ClaireMarie Claire JoyOnline.czJoy SvetZeny.czSvětŽeny moje betynka.czMoje betynka pošli recept.czPošli recept chip.czChip Marianne BydleníMarianne Bydlení ApetitShop.czApetitShop Elleshop.czElleShop
více
Stáhnout hru (15 MB)
Hodnocení4

Infernal Edge

Datum vydání: 29. 8. 2011
Autor: Lazy Brain Games
Žánr: Plošinovka
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 1 GHz, 256 MB RAM
Ovládání: myš - střelba / hák; klávesnice - pohyb
Jazyk: angličtina

Screenshoty

Info o hře

Vtrhnout na vesmírnou loď bez pozvání, to zkrátka není vizitka slušného chování, a proto musí dojít k okamžité nápravě těchto neukázněných mimozemských stvoření. Říkají si Unicus a právě vy budete jedincem připravený vystavit stopku rabování na lodi za pomoci rychlopalné zbraně a pohotového háku, díky němuž se řádně proletíte a dostanete na místa, která by vám byla za jiných okolností nepřístupna.
Hra Infernal Edge, jíž vám dnes představujeme, je plošinovkou s význačnou dávkou akčních momentek, při nichž adrenalin teče proudem, a nejednou utečete hrobníkovi z lopaty o pouhý vlásek. Autoři si také dosti pohráli s gravitací a hlavní hrdina má co dělat, aby se zuby nehty udržel na vnější konstrukci lodi. Vše ale funguje jak má, tempo neustále pokračuje ve velkých obrátkách a pohledné grafické retro zpracování dodává na půvabu komplexního celku. Často vám zatrne, ale právě napětí, nepředvídatelnost a instinktivní hraní vás přilepí k obrazovce a to, že se od ní neodtrhnete ani v případě urgentní potřeby jít na záchod svědčí o nemalé návykovosti a zábavě, jakou vám autoři připravili, a to zcela zdarma. Proto zkuste, povedených dynamických plošinovek není nikdy dost.