Stáhnout hru (28 MB)
Hodnocení3

FS: Revenge

Datum vydání: 31. 12. 2006
Autor: Complex-soft
Žánr: Plošinovka
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: P-4 1.8 GhZ, 512 MB Ram, 1024x768 64 MB ram grafická karta, Win XP/98/2k
Ovládání: Myš - Zaměřování; W,A,S,D - pohyb postavy
Jazyk: čeština

Info o hře

Když vám někdo ukradne tu nejcennější část vašeho těla, respektive duši, můžete vsadit svou hlavu na to, že to není úplně v pořádku. FS: Revenge pojednává o ztracené duši, zlodějí emocí a také krvavé pomstě. Co všechno čeká hlavního hrdinu, než projde strastiplnými úrovněmi a dokáže najít nejen svou ztracenou duši, ale především sebe? To vše na vás jen čeká v této nové hře od Complex-Software, který tvoří hry pomocí programovacího nástroje Game Maker.
Příběh začíná ve chvíli, kdy dostanete svou postavu jakožto nějaké temné stvoření pod moc ovládání. Nevíte kdo jste, odkud jste a ani proč jste. Jediné co vás totiž zajímá je pomsta, krev a smrt. Zemi začal vládnout po absolutní apokalypse jistý Xerox a vám se dostává jednoduchý úkol. Svrhnout jeho vládu a vykonat pomstu tím, že ho zabijete. Ačkoliv se jedná o příběh, který hře skvěle pasuje - řekl bych, že autoři měli na mnohem lepší zpracování. Nečekejte tedy nic převratného.
Na cestě zajímavou serií různorodých prostředí naleznete mnoho postav, kteří vás hodlají uvést z temné strany opět mezi živé. To nejhlavnější ve hře ovšem není příběh, ale ničivá síla zbraní a krev nepřátel. Na výběr máte několik druhů pušek. Mezi ně patří například zcela normální pistole a nebo Gravitační puška, která zvedne například bednu a hodí jej po nepříteli. Velice užitečná je také sekundární zbraň. Tu lze snad přirovnat jen k autogenu.
Po grafické stránce na tom není hra na poměry Game Maker scény špatně. Občas budete ztrácet po hrací ploše hlavní postavu, ale nestává se tak často a proto není nutné zacházet k šílénému nadávání autorům.
Complex-Software dokázalo obhájit co slibovalo. Na vás už nyní zbývá to pouze autorům potvrdit stažením této hry.