Stáhnout hru ()
Hodnocení3

Ass Game

Datum vydání: 9. 9. 2012
Autor: jwaap
Žánr: Plošinovka
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 800 Mhz, RAM 256 MB
Ovládání: Šipky, Enter
Jazyk: angličtina

Info o hře

Pokud jste příznivci žánru plošinovek, zbystřete. Na monitory našich počítačů nám totiž přistála nová plošinovka s tvrdým názvem Ass Game, který v sobě ukrývá jeden neodiskutovatelný fakt. A to ten, že tento titul je opravdu tvrdou zkouškou i pro ty nejostřílenější hráče.
Hráč pod ruku dostává postavičku, s níž se musí proskákat čtveřicí úrovní. Samozřejmě, že to nebude jen tak a krom toho, že v této hře máte jen omezenené vidění, protože se častokrát ocitnete ve tmě, na vás číhají i pasti s lávou či snad fakt, že dvojité skoky vám ubírají životy. To si pak pekelně rychle rozmyslíte, kam by bylo vhodné skočit. Ass Game nás hlavně potěšilo svými nápady, které se u plošinovek moc často nevidí. 
Co spíše zklame je audiovizuální zpracování, které ani na nezávislé scéně nepatří k nejlepším. Pokud se však vyžíváte v minimalismu, dost možná se vám grafická stránka Ass Game zalíbí. Velkou škodou je i poměrně nízká variabilita oné čtveřice úrovní. Kdyby došlo k obměně herního prostředí, Ass Game by mohla zaútočit na vyšší příčky. Takhle je to jen poměrně povedená plošinovka s pekelnou obtížností.