BURDA Digital apetit online.czApetitonline Elle.czElle Marianne.czMarianne Maxim.czMaxim Hrej.czHrej Marie ClaireMarie Claire JoyOnline.czJoy SvetZeny.czSvětŽeny moje betynka.czMoje betynka pošli recept.czPošli recept chip.czChip Marianne BydleníMarianne Bydlení ApetitShop.czApetitShop Elleshop.czElleShop
více
Stáhnout hru ()
Hodnocení3

Ass Game

Datum vydání: 9. 9. 2012
Autor: jwaap
Žánr: Plošinovka
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 800 Mhz, RAM 256 MB
Ovládání: Šipky, Enter
Jazyk: angličtina

Screenshoty

Info o hře

Pokud jste příznivci žánru plošinovek, zbystřete. Na monitory našich počítačů nám totiž přistála nová plošinovka s tvrdým názvem Ass Game, který v sobě ukrývá jeden neodiskutovatelný fakt. A to ten, že tento titul je opravdu tvrdou zkouškou i pro ty nejostřílenější hráče.
Hráč pod ruku dostává postavičku, s níž se musí proskákat čtveřicí úrovní. Samozřejmě, že to nebude jen tak a krom toho, že v této hře máte jen omezenené vidění, protože se častokrát ocitnete ve tmě, na vás číhají i pasti s lávou či snad fakt, že dvojité skoky vám ubírají životy. To si pak pekelně rychle rozmyslíte, kam by bylo vhodné skočit. Ass Game nás hlavně potěšilo svými nápady, které se u plošinovek moc často nevidí. 
Co spíše zklame je audiovizuální zpracování, které ani na nezávislé scéně nepatří k nejlepším. Pokud se však vyžíváte v minimalismu, dost možná se vám grafická stránka Ass Game zalíbí. Velkou škodou je i poměrně nízká variabilita oné čtveřice úrovní. Kdyby došlo k obměně herního prostředí, Ass Game by mohla zaútočit na vyšší příčky. Takhle je to jen poměrně povedená plošinovka s pekelnou obtížností.