Stáhnout hru (29 MB)
Hodnocení2

Night City

Datum vydání: 28. 6. 2007
Autor: Tom
Žánr: Akce
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: Pentium-III, 512 MB RAM
Ovládání: myš
Jazyk: angličtina

Info o hře

Už zase shooter. Ono když hrajete jeden a ten samý typ hry stále dokola, začnou se vám pomalu zpřísňovat kritéria a nároky na skutečně povedený a zábavný titul neutěšeně rostou. Obětí této deformace se stal i Night City.
Z úvodu je již jasné, že nepůjde o žádnou pecku bortící osobní top žebříčky hráčů, ovšem rozhodně nelze tvrdit, že by se jednalo o propadák. Zásadním problémem je fakt, že hra nepřináší pranic nového a když už se někdo rozhodne podobnou hru vytvořit, měla by být sakra hezky vypadajíc a dobře se hrající. Z těchto dvou podmínek bohužel nesplňuje ani jednu. Grafikův záměr byl jistě chvályhodný, jeho pokus o bizardní a barvami hýřící prostředí však skončil v naprosto nekoukatelné a nevkusné šílenosti. Nejen že na pozadí z jedovatých barev není pořádně vidět letící nepřátelé, ale již po chvilce hraní rozbolí oči takovým způsobem, že další hraní by bylo holou sebevraždou. On už ten monitor dává očím zabrat dost a když se k tomu ještě přidá blázen bez citu pro barvy, prodejci brýlí jásají. Použít barevnou paletu malinko citlivěji, vysloužila by si líbivá 3D grafika slova chvály.
Hratelně se také nejedná o žádný zázrak, neboť dochází neustále k jemnému cukání, které dokáže znepříjemnit celkový požitek. Ted si sami zvažte, zdali vám to za těch třicet mega stojí.