Stáhnout hru (9 MB)
Hodnocení4

Heavy Weapon Deluxe

Datum vydání: 6. 11. 2007
Autor: PopCap Games
Žánr: Akce
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 400 MHz, 64 MB RAM
Ovládání: myš
Jazyk: angličtina

Info o hře

Nebyli jste na vojně? Mrzí Vás to? Chcete si to vynahradit ve velkém stylu? Nic Vám nebrání ke stažení Heavy Weapon Deluxe. Jedná se totiž o masakr ve válečném kabátku. Bohužel si nebudete moci vybírat z bůhvíjakého arzenálu, ale budete si muset „vystačit“ s jedním tankem. Jezdit vpřed bude sám automaticky, takže vlastně jediná Vaše povinnost bude ovládat hlaveň a mířit ji proti nepřátelům. Soupeřemi budou jak jinak než, v první řadě, válečné letouny, a také nějaký ten pozemský útok. Na konci každého levelu musíte zničit hlavního bosse, který má munice poměrně víc jak ostatní a jeho výdrž není zrovna zanedbatelná. Po jeho poražení se vždy posouváte dále a do jiného prostředí.
Na vrchu obrazovky máte údaje o Vašem řádění, respektive počet bodů a také se můžete dozvědět, kolik životů zbývá či v jaké fázi trati se právě nacházíte a kolik tedy zbývá do cíle dané mise. Přímo na bojišti se nestřetáváte pouze se svými soupeři, ale občas se nad tankem proletí i přátelské letadlo v podobě záchranky, která sem tam něco hodí dolů, ať už lepší munici nebo lékárničku.
Hra se může zdát jednoduchá a primitivní díky ovládání pouze jednoho tanku, ale vězte, že na nějaký čas si s Heavy Weapon Deluxe vystačíte a vyřádíte se.