Stáhnout hru (1 MB)
Hodnocení4

Zan-Zan

Datum vydání: 3. 12. 2008
Autor: Silvernova
Žánr: Arkáda
Multiplayer: Ne
Ovládání: Kurzorové šipky, mezerník
Jazyk: angličtina

Info o hře

Zan-Zan je prvním dílem ze zábavné trilogie. Pojďme se podívat, co na našeho drobného hranatého hrdinu čeká ve světě plném záludných nástrah, dolarů a kuřecích stehen.
Proč právě kuřecích stehen a dolarů ptáte se? Vysvětlení je jednoduché, Zan-Zan totiž v tomto prvním díle nabízí pouze dva, zato pořádně dlouhé levely. V prvním z nich máte za úkol sesbírat deset kuřecích stehen a v druhém deset jednodolarových bankovek. Cílem celého konceptu je přibráním váhy či vyplacením dostat ze zajetí váš elegantní klobouk, který potřebujete na vánoční oslavu, na kterou jste byli pozváni.
Grafické zpracování je sice na poněkud nižší úrovni, k celému konceptu však pasuje naprosto dokonale. Pohyb hlavní postavičky zprostředkovávaný kurzorovými šipkami je plynulý a dokonce zábavný díky mrskajícím se nožkám hlavní postavičky.
Zan-Zan je velice zábavným dílkem s příjemným zpracováním. Jedinou nevýhodou celého dílka je jeho délka, která opravdu není nijak závratně velká. I přesto ale stojí Zan-Zan rozhodně za vyzkoušení.