Stáhnout hru (3 MB)
Hodnocení3

Win Condition

Datum vydání: 27. 6. 2012
Autor: John D. Moore
Žánr: Arkáda
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 800 Mhz, RAM 256 MB
Ovládání: Šipky, Z, X
Jazyk: angličtina

Info o hře

Win Condition je arkádovou hříčkou, kterou jste možná ještě neviděli. Vtělujeme se do postavy, která je hodně podobná slavnému italskému instalatérovi Mariovi, avšak není to náš starý známý. Úkol má však na chlup stejný, musí totiž zachránit princeznu, jež se zde jmenuje Sharon. Ptáte se před čím potřebuje zachraňovat? Před zlým Doom lordem, který jí uvěznil v  tajemném hradě. Hra samotná se točí jen na jedné obrazovce, na které se musíte ihned rozhodnout, jak se zachováte.
Pokusíte se zničit temného a zlého Doom lorda? Nebude to ale tak jednoduché, jak by se mohlo zdát, protože vaše šípy se od jeho tvrdé kůže odrážejí. Win Condition nabízí hned pět konců, ke kterým můžete pocí vašeho počínání dospět. Nejedná se tedy opravdu o plnohodnotnou hru, nýbrž o poměrně zábavnou hříčku, u níž nemusíte nikterak zvlášť přemýšlet. Taktéž audiovizuální zpracování se nese na zažité vlně pixelartu.
Win Condition dost možná nepřináší zhola nic nového, i tak se však jedná o zajímavou hříčku, která na pár minut udrží vaší pozornost. Především hned několik konců je zajímavým lákadlem, které by vás mohlo zaujmout.