BURDA Digital apetit online.czApetitonline Elle.czElle Marianne.czMarianne Maxim.czMaxim Hrej.czHrej Marie ClaireMarie Claire JoyOnline.czJoy SvetZeny.czSvětŽeny moje betynka.czMoje betynka pošli recept.czPošli recept chip.czChip Marianne BydleníMarianne Bydlení ApetitShop.czApetitShop Elleshop.czElleShop
více
Stáhnout hru (1 MB)
Hodnocení3

Ultra Car

Datum vydání: 25. 5. 2007
Autor: David Willis
Žánr: Arkáda
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 300MHz, 32 MB RAM
Jazyk: angličtina

Screenshoty

Info o hře

Raketky jsou nudné, řekl si možná jednoho dne David Willis a dal raketový pohon obyčejnému autu. Proč? Inu, proto, aby se obyčejné přibližovadlo mohlo postavit tváří v tvář zombie astronautům, kteří dali dohromady nezničitelnou Obsticon armádu. A samozřejmě je porazit, to jen tak mimochodem. Ačkoliv to může na první pohled vypadat jako docela dobrý a zábavný nápad, tak ve skutečnosti se jedná o pouhou výměnu obrázku vašeho vraždícího stroje.
Grafický kabátek má pár děr a sem tam nějakou záplatu, ale na druhou stranu z ní je, podobně jako u filmů s Jean-Claudem Van Dammem. naprosto jasně cítit nádech „béčkovosti“. Zvuky jsou dost bezpohlavní. Když střílíte do jakýchsi přerostlých brouků, tak to trošku evokuje muchlání papírových krabic. Ani u hlavních bossů si neužijeme zvukových orgií. Spíš jako by vám někdo kopal do nárazníku. A hratelnost? Nudná. Zničí vás – začnete od začátku a o jeden ze tří životů chudší. Fakt žůžo. I když název Ultra Car je dostatečně drsný, tak na víc než pět bodů to dnes nevydá.