BURDA Digital apetit online.czApetitonline Elle.czElle Marianne.czMarianne Maxim.czMaxim Hrej.czHrej Marie ClaireMarie Claire JoyOnline.czJoy SvetZeny.czSvětŽeny moje betynka.czMoje betynka pošli recept.czPošli recept chip.czChip Marianne BydleníMarianne Bydlení ApetitShop.czApetitShop Elleshop.czElleShop
více
Stáhnout hru (22 MB)
Hodnocení3

Spaceborne

Datum vydání: 3. 6. 2012
Autor: Zainuddin Fahad
Žánr: Arkáda
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 1500 MHz, RAM 256 MB, VGA 128 MB
Ovládání: Šipky
Jazyk: angličtina

Screenshoty

Info o hře

Zábavní průmysl se nám snaží vnuknout, že nás v případě katastrofy zachrání nějaký superhrdina. A je vcelku jedno, zda to bude Superman, Batman či třeba Spiderman. Ve skutečnosti si stejně budeme muset kejhák zachránit sami. Ostatně na vlastní kůži to v titulu Spaceborne pocítí klučina Pogo, jenž se snaží dostat ze Země pryč. Meteorický roj totiž zasáhl celou planetu a kdo neuletí, zemře.
Spaceborne je sympatická arkáda, v níž do rukou dostanete postavičku Poga a jeho raketky, abyste ho dostali ze Země pryč. Vesmír je jediným místem, kde se lze zachránit. Cesta to však není vůbec jednoduchá. Obloha je plná padajícího kamení, kosmického harampádí (družice) a dalšího bordelu. Na vás tedy je, abyste se těmto překážkám vyhnuli a abyste cestou dokázali načerpat rychle mizící palivo. To se stane, seberete-li jednu z variant power-upů, jichž je celkově několik. Některé jsou dobré, jiné špatné. Jedny vám sice doplní šťávu pro motory nebo přidělají dočasné štíty, další ale zpomalí manévrování, posunou vás blíže k objevujícím se překážkám (kratší čas na reakci) či vám chvilkově prohodí ovládání. To po stisku levého tlačítka letíte doprava a naopak. Asi si dokážete představit, jaký je to maglajz!
Hříčka je prostinká, takže se za chvíli ohraje. Zpočátku však baví, a to i díky povedenému grafickému zpracování.