Stáhnout hru (2 MB)
Hodnocení4

Snow Day Legends

Datum vydání: 10. 12. 2011
Autor: Pixel Shark Games
Žánr: Arkáda
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 800 Mhz, RAM 256 MB
Ovládání: Šipky, Z, X, C, V, B
Jazyk: angličtina

Info o hře

Koulování je příjemná zimní kratochvíle, a mnozí z nás kouzlu této oblíbené dětské hry  jistě podlehnou i dnes. Nově si můžete pořádnou sněhovou bitku užít i v teple domova a bez sněhu, který nám tak citelně chybí.
Snow Day Legend je dvourozměrná arkáda, v níž se dostaneme do role osamělého kluka, který se musí vypořádat s těmi, kteří ho nemají přespříliš v lásce. Nepřátelé v podobě dalších sněhobijců na vás nabíhají v jednotlivých vlnách. I když jste na veškerý boj sami, můžete si téžké chvíle alespoň trochu usnadnit stavbou sněhových barikád, které zbrzdí nepřátele. Po skončení každé vlny získáte pár bodíků, které můžete investovat do svých schopností. Je libo zranitelnější sněhové koule? Odolnější barikády? Není problém.
Tomuto titulu se nedá upřít dobrý nápad i provedení. Čas od času k vám sletí nějaký ten power-up, jenž vám pomůže vyhrát sněhovou bitku. Vizuál se nese na vlně mírného retra, poněvadž veškerá grafika je pixel artová. Škoda slabší grafiky, určitě by větší různorodost prostředí ničemu neuškodila. Co naopak potěší, je přítomnost survival módu, s kterým si každý užije mnoho a mnoho zábavy.
Snow Day Legends je svěží a překvapivě příjemná arkáda s neotřelým nápadem zpracovat zimní koulovačku. To se jí víceméně daří a nezbývá nic jiného, než ji všem zastydlým dětem, co touží po sněhu, doporučit.