Stáhnout hru (16 MB)
Hodnocení3

Russian Subway Dogs

Datum vydání: 1. 3. 2012
Autor: Miguel Sternberg
Žánr: Arkáda
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 1 GHz, RAM 256 MB
Ovládání: Šipky, Ctrl
Jazyk: angličtina

Info o hře

Každý s tím má své zkušenosti. Opuštění psi, kteří se toulají na ulici, častokrát nám jich je více líto než povalujících se bezdomovců. Natož psi v ruském metru, kteří musí bojovat každou vteřinu o své přežití, o potravu. Takový doslova psí život v promrzlém ruském podzemí ilustruje dnešní arkáda s výmluvným názvem Russian Subway Dogs, v níž nebudete dělat nic jiného, než se starat o přežití hnědého psa, který žije možná všelijaký život, ale hlavně ne jednoduchý.
Neustále vám totiž klesá výdrž, kterou si doplňujete jídlem, jenž získáte štěkáním na kolemjdoucí. Ani to však není žádný med, protože i tady zuří jistý konkurenční boj. Cizí psi tuze rádi sežerou vše, co jim spadne pod čumák. Budete se tedy muset hodně ohánět, abyste vůbec nějaký ten čas přežili.
V Russian Subway Dogs se totiž hraje hlavně na čas, a čím lepší, tím vyšší skóre získáte. Žádný jiný cíl tato hra nemá. Doporučujeme tedy všem casual hráčům, kteří rádi nad touto pixelartovou arkádou stráví svých pár desítek minut, na delší dobu Russian Subway Dogs rozhodně není, avšak jednoznačně chválíme za originální nápad.