Stáhnout hru (1 MB)
Hodnocení4

Run Turkey Run

Datum vydání: 22. 8. 2006
Autor: ZapaSpot.
Žánr: Arkáda
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: 200 MHz, 128 MB RAM
Ovládání: Kurzorové šipky
Jazyk: angličtina

Info o hře

Run Turkey Run je legrační arkádový rychlík na odreagování od týmu ZapaSpot. Jistě všichni víme, jak se rodí mládě krocana. Z vajíčka se vyloupne malé roztomilé klubíčko, které stále jí a roste. Jestliže jsou zde tací, kteří mají rádi pěstování zvířátek, i když pouze virtuálně, oblíbí si zajisté i dnešní titul. Jak mnozí bystře vypozorovali, bude se jednat o něco velmi jednoduchého a zábavného.
V Run Turkey Run budeme živit malé tělíčko. Vše začíná vajíčkem. Tady i vajíčko potřebuje jíst. A tak hráč pohybuje s vajíčkem a sbírá ty nejmenší červy. Vlevo je vidět ukazatel, který zobrazuje stav najedení a červa, kterého nesmíte jíst, aby se vám nic nestalo. Protože kdyby náš mladý hrdina chtěl pozřít něco většího, zranilo by ho to. Jak se zvětšuje, může si dovolit větší a větší zákusky. Nikdy se však nezmůže na dobráka bobra, který se mu do zobáčku nevejde ani náhodou.
Celá hra má roztomilou grafiku. Není na ní nic těžkého k pochopení a tak ji zvládnou i ti nejmenší. Jestliže nezapomeneme zapnout zvuk, uslyšíme pěknou rozjařenou a uspěchanou hudbu, která se přesně hodí do prostředí naší hry. Takže pojďme rozmnožovat populaci krocanů!