BURDA Digital apetit online.czApetitonline Elle.czElle Marianne.czMarianne Maxim.czMaxim Hrej.czHrej Marie ClaireMarie Claire JoyOnline.czJoy SvetZeny.czSvětŽeny moje betynka.czMoje betynka pošli recept.czPošli recept chip.czChip Marianne BydleníMarianne Bydlení ApetitShop.czApetitShop Elleshop.czElleShop
více
Stáhnout hru (1 MB)
Hodnocení4

Run Turkey Run

Datum vydání: 22. 8. 2006
Autor: ZapaSpot.
Žánr: Arkáda
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: 200 MHz, 128 MB RAM
Ovládání: Kurzorové šipky
Jazyk: angličtina

Screenshoty

Info o hře

Run Turkey Run je legrační arkádový rychlík na odreagování od týmu ZapaSpot. Jistě všichni víme, jak se rodí mládě krocana. Z vajíčka se vyloupne malé roztomilé klubíčko, které stále jí a roste. Jestliže jsou zde tací, kteří mají rádi pěstování zvířátek, i když pouze virtuálně, oblíbí si zajisté i dnešní titul. Jak mnozí bystře vypozorovali, bude se jednat o něco velmi jednoduchého a zábavného.
V Run Turkey Run budeme živit malé tělíčko. Vše začíná vajíčkem. Tady i vajíčko potřebuje jíst. A tak hráč pohybuje s vajíčkem a sbírá ty nejmenší červy. Vlevo je vidět ukazatel, který zobrazuje stav najedení a červa, kterého nesmíte jíst, aby se vám nic nestalo. Protože kdyby náš mladý hrdina chtěl pozřít něco většího, zranilo by ho to. Jak se zvětšuje, může si dovolit větší a větší zákusky. Nikdy se však nezmůže na dobráka bobra, který se mu do zobáčku nevejde ani náhodou.
Celá hra má roztomilou grafiku. Není na ní nic těžkého k pochopení a tak ji zvládnou i ti nejmenší. Jestliže nezapomeneme zapnout zvuk, uslyšíme pěknou rozjařenou a uspěchanou hudbu, která se přesně hodí do prostředí naší hry. Takže pojďme rozmnožovat populaci krocanů!