Stáhnout hru (2 MB)
Hodnocení3

Piranha Panic

Datum vydání: 23. 6. 2012
Autor: Ricardo Dixon
Žánr: Arkáda
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 1600 MHz, RAM 256 MB, VGA 128 MB
Ovládání: Šipky
Jazyk: angličtina

Info o hře

Mnohá zvířátka jsou "ťuťu ňuňu", avšak strach nahánějící pirani mezi ně dozajista nepatří. Asi proto si je americký vývojář Ricardo Dixon vybral jako nepřátele do své novotiny jménem Piranha Panic.
Pokud snad hledáte komplexní zábavu na několik hodin, běžte o hru dál, v naší sekci Hry zdarma najdete obsáhlejší tituly. Piranha Panic je totiž prostinkou hříčkou na pár minut, co ale dokáže příjemně zabavit. S Ricardovým výtvorem je to jako se stařičkými konzolemi do ruky - zdejší hra se skládá jen z mála objektů a odehrává se na jediné obrazovce. Přesněji jde o plácek nad vodou, na němž se nacházejí nejrůznější kytičky a houby. Nenechte se ale idilickým prostředím zmást. Pod vámi (potažmo postavičkou nebojácného hocha) se totiž nachází voda plná nelítostných piraní. A právě mezi nimi musíte v časovém limitu pobíhat, neboť vaším úkolem je posbírat co nejvíce zlatých penízků. Aby to nebylo příliš těžké, Dixon hrdinovi daroval čtyři životy.
Audiovizuální kabátek lze hodnotit jen stěží - třeba grafika je velmi titěrná. Z toho mála si ale pixel-artové obrázky vedou solidně, ostatně jako celý výtvor, jenž se však díky pidi hratelnosti brzy ohraje.