Stáhnout hru (1 MB)
Hodnocení2

Pinball

Datum vydání: 1. 8. 2007
Autor: ThatGamesGuy
Žánr: Arkáda
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: Windows XP
Ovládání: levé a pravé ctrl
Jazyk: angličtina

Info o hře

Když se řekne Pinball, každý si pod tímto jménem představí dvě páčky, které odrážejí míček vzhůru směrem k mnoha svítícím a blikajícím uličkám, bonusům či gumovým oválům, jež odrazí kuličku zpět k pohyblivým ploškám. Nevím, zda tuto hru všichni hráli ve stolním provedení, ale pokud snad ještě někdo nespustil virtuální verzi na počítači, má nejvyšší čas začít. Vždyť hra Pinball je standardně přibalena k balíku Windows XP.
Naše verze pochází z dílen autora s přezdívkou ThatGamesGuy, který má na svém kontě několik zajímavých her, jako například tituly Tanks 82, Surfing, 3D Racer či sérii Bloxbub. Musím konstatovat, že dnešní hra se moc nepovedla. Jde o klasický Pinball. Je v něm ale obsaženo pramálo bonusů a zajímavých prvků, jak by se na pořádnou hru tohoto typu slušelo a patřilo. Existuje zde snad pouze jediný typ kruhovitých bonusů, jakési srdcovité karty a díry pro vniknutí míčku, pokud sestřelíme všechny červenobílé znaky před nimi.
Kvůli malé pestrosti terénu se dnes recenzovaná gameska rychle okouká a nikdo u ní dlouho nevydrží. Použité barvy jsou sice pestré, ale otázkou zůstává, zda pouze ony někoho opravdu přilákají.