Stáhnout hru (8 MB)
Hodnocení3

Pearl Bay

Datum vydání: 9. 7. 2008
Autor: MyRealGames
Žánr: Arkáda
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 600 MHz, 64 MB RAM, 16 MB graf. karta
Ovládání: myš
Jazyk: angličtina

Info o hře

Staňte se lovcem perel a okuste svět pod mořskou hladinou, kde máte možnost střetnout se tváří v tvář s různorodými podmořskými živočichy. Pearl Bay nám umožňuje se do takového světa dostat a musím uznat, že na první pohled ze hry plyne pohoda a nádherný mořský život s rozpadlými koráby, skálami, žraloky, medúzami, různě barvenými rybami a jinými pestrobarevnými úkazy.
Na začátku se dozvíme, že na váš ostrov se chystá vlna tsunami a vy jí můžete zabránit pouhým sběrem mořských perel, což je jakési vykoupení za blížící se katastrofu. Na každý level máte zadán určitý počet perel, který musíte sesbírat, veškeré perly nasbírané navíc jsou započítávány jako bonus, tudíž se snažte sbírat co nejvíce. Mnohdy nejdou ihned vidět a schovávají se mezi chaluhami, ale v ostatních případech vám nebude dlouho trvat než je sesbíráte. Postupně vám ve hře budou překážet žraloci, medúzy a různá havěť, které je třeba se vyhýbat, současně přibývají i bonusy taktéž ve formě různé havěti (vždy na začátku levelu jste upozorněni jaký objekt je bonus).
Nedá se říci, že by Pearl Bay byla špatná hra, ale místo vypiplané vizuální stránky si autor mohl dát více práci s propracovaností samotné hry, jelikož se po chvilce stává stereotypní. Nicméně líbivá hudba a podmořský svět jsou alespoň tahounem této podmořské gamesky.