Stáhnout hru (8 MB)
Hodnocení4

Grow!

Datum vydání: 14. 6. 2012
Autor: NickScalzi
Žánr: Arkáda
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU: 1 GHz, RAM: 256 MB
Ovládání: Myší
Jazyk: angličtina

Info o hře

V letních vedrech se ani nám nechce moc přemýšlet, a tak je čas od času dobré, když před třeskutou akcí či logickému rychlíku dáme přednost něčemu, u čeho si budeme moci odpočinout, a přesto to stále bude titul, který budeme moct olepit tím hezkým slovem hra. Skvělým příkladem relaxační hry je dnešní recenzovaný titul, který se jednoduše jmenuje jen Grow! Výstižný název dává tušit, že zde půjde o to, aby jste vyrostli do co nejvyšší výšky.
Ptáte se, co aby vyrostlo do nebeských výšin? Odpověď je naštěstí dost jednoduchá, jedná se o rostlinu, která roste přesně tam, kde držíte kurzor myši. Bohužel to nebudete tak jednoduché, jak se může zdát, jelikož s touto neznámou dřevinou, která roste pekelně rychle, se budete muset vyhýbat nejrůznějším překážkám. Ty jsou často v podobě fyzických zdí, jichž se nesmíte dotknout. Grow! naštěstí obsahuje šikovně umístěné checkpointy, tudíž se hra naštěstí nepřevrhává do nudného stereotypu, za což chválíme.
Další pochvalu si taktéž  zaslouží audiovizuální stránka. Tedy především hudba, která celé vaše počínání doplňuje. Relaxační hra bez pohodové muziky by snad ani nemohla vzniknout. To naštěstí není případ Grow!. Určitě si tuto relaxační oddechovku alespoň vyzkoušejte, rozhodně stojí za váš čas.