BURDA Digital apetit online.czApetitonline Elle.czElle Marianne.czMarianne Maxim.czMaxim Hrej.czHrej Marie ClaireMarie Claire JoyOnline.czJoy SvetZeny.czSvětŽeny moje betynka.czMoje betynka pošli recept.czPošli recept chip.czChip Marianne BydleníMarianne Bydlení ApetitShop.czApetitShop Elleshop.czElleShop
více
Stáhnout hru (2 MB)
Hodnocení3

Go Up

Datum vydání: 7. 3. 2008
Autor: Rutgerbevers
Žánr: Arkáda
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 300 MHz, 32 MB RAM
Ovládání: kurzorové klávesy
Jazyk: angličtina

Screenshoty

Info o hře

Skákačky byly, jsou a s největší pravděpodobností i budou jedním z hlavních pilířů freeware scény. Nebo si to snad bez nich dokážete představit? Je těžké být v tomto žánru originální, ale hlavní podmínkou by měla být alespoň poutavost, která nás na nějaký čas u skákačky zaměstná. Go Up nepřetéká žádnými přebytečnými vycpávkami a směruje nás rovnou tím směrem, který nám vyhovuje.
Stručně a jednoduše, u této gamesky se v prvotní chvíli nenudíte, i když prakticky toho moc nenabízí. Vše se odehrává pouze v malém okně, kde hlavní hrdina, černý panáček, sbírá mince a po pečlivém sesbírání všech zlatavých korun může level ukončit vstoupením do krystalu. Bránit vám budou malé miny, které jsou rozestavěné v různých místech a váš styk s nimi se stává osudným. Na začátku každého levelu jste umístěni do nějakého místa v mapce a sami nevíte, zda pokračovat směrem nahoru či dolu k cíli. Do stran vám hra neumožňuje chodit, avšak je řešena lepším způsobem. Při skoku do levé strany se ocitnete na opačné pravé a naopak, mnohdy toho budete muset využívat, čímž hopsačka dostává lepší náboj. Bohužel nelze na tom stavět celou hru a časem se všechno omrzí, obávám se, že ten čas nebude tak dlouhý.
Go Up rozhodně neurazí, ale ani příliš nenadchne, přesto věřím, že si své příznivce najde.