Stáhnout hru (9 MB)
Hodnocení4

Cumulo Nimblers

Datum vydání: 23. 9. 2012
Autor: Farbs, John Martz
Žánr: Arkáda
Multiplayer: Ano
Hardwarové nároky: CPU 2000 MHz, RAM 512 MB, VGA 128 MB
Ovládání: Hráč 1: mezerník + šipky Hráč 2: E + Q, W Hráč 3: I + O, P Hráč 4: C + Z, X
Jazyk: angličtina

Info o hře

Na freewarové scéně vycházejí hry snad všeho druhu, ty multiplayerové však poskrovnu. Zrovna Cumulo Nimblers je ale jedna z mála výjimek, co hru pro více lidí nabízí. A to hned pro čtyři najednou!
Nebudeme vám patlat med kolem pusy, Cumulo Nimblers není žádný velký titul, spíš naopak. Jedná se o drobnou hříčku, v níž je úkolem zběsilé skákaní z mraku na mrak, přičemž mezitím sbíráte zlaté penízky. Nic složitého, ale na zábavě to neubírá. Zvlášť, posadíte-li se k počítači skutečně se svými kamarády.
Žádné dlouhé rozkoukávání, hned se jde do akce. V oblacích se nacházíte vy, veselé postavičky, mráčky a zlatá mince. A dál už to je podle rigidního scénáře - hopsání po mracích, přičemž nesmíte spadnou. Pokud totiž zahučíte z obrazovky pryč, všechny sesbírané mince vám zmizí. A to je docela velký problém, vítězem se totiž stává ten, kdo jich nasbírá jako první určitý počet, zhruba pět. Našlo klání vítěze? Pak vám nezbývá nic jiného, než si dát repete.
Hra je opravdu  velmi jednoduchá. Zábava z ní však čiší každým coulem. Pokud se ale chcete dobře bavit, opakujeme, přizvěte k sobě kamaráda či sourozence. Cumulo Nimblers v jednom není to pravé ořechové...