BURDA Digital apetit online.czApetitonline Elle.czElle Marianne.czMarianne Maxim.czMaxim Hrej.czHrej Marie ClaireMarie Claire JoyOnline.czJoy SvetZeny.czSvětŽeny moje betynka.czMoje betynka pošli recept.czPošli recept chip.czChip Marianne BydleníMarianne Bydlení ApetitShop.czApetitShop Elleshop.czElleShop
více
Stáhnout hru (1 MB)
Hodnocení3

Command Raid

Datum vydání: 25. 7. 2007
Autor: ROBSOFT
Žánr: Arkáda
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 300 Mhz, 64 MB RAM
Ovládání: joystick nebo klávesnice; kurzorové šipky = pohyb; Shift = střelba; Esc = pauza
Jazyk: angličtina

Screenshoty

Info o hře

Po obloze se prohání helikoptéry. Výsadkáři se drží zuby nehty svých padáčků. Sem-tam prosviští tryskáč, a vyhodí pár bomb ve snaze „rozpoutat peklo tam dole na zemi“. Ano, přesně tak – tam dole jste pouze vy a jediná vaše šance, jak se ubránit snad nikdy nekončící přesile, je zasednout za dělo a pálit co to dá. Že jste takovou hru ještě nikdy nehráli? Ale jděte! Já hned několik a lepších, bohudík.
V prvé řadě nemohu nezmínit báječnou věc „Ganja Farmer“, která je mnohými z nás dnes vnímána již jako kultovní pecka. Ta hra měla všecko: od stylizované a svým způsobem detailní grafiky přes satirický nádech s notnou dávkou humoru až po úžasně variabilní zbraně. Command Raid vedle něho stojí jako oškubaná slepice. Jednoduché (rozuměj, slabé) grafické zpracování. Zvuky připomínající praskání na tři způsoby a zbraň máte stále jednu a tu samou. Ještě opomíjím samotné pohyby všeho, co se na obrazovce pohne. Kdepak, tuhle věc ušil někdo narychlo a k tomu horkou jehlou. Škoda, skórovaček není nikdy dost, obzvlášť ne těch dobrých. Na pár minut sice zabaví, leč chcete-li se fakticky vyřádit, poohlédněte se po výše zmiňovaném „Ganja Farmerovi“.