BURDA Digital apetit online.czApetitonline Elle.czElle Marianne.czMarianne Maxim.czMaxim Hrej.czHrej Marie ClaireMarie Claire JoyOnline.czJoy SvetZeny.czSvětŽeny moje betynka.czMoje betynka pošli recept.czPošli recept chip.czChip Marianne BydleníMarianne Bydlení ApetitShop.czApetitShop Elleshop.czElleShop
více
Stáhnout hru (0 MB)
Hodnocení1

Christmas Collector

Datum vydání: 12. 1. 2007
Autor: awesomeapossum
Žánr: Arkáda
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 300 Mhz, 64 MB RAM
Ovládání: kurzorové šipky
Jazyk: angličtina

Screenshoty

Info o hře

Christmas Collector je typickým příkladem narychlo spíchnuté vánoční hříčky, která nemá příliš nadějí se reálně uchytit a zaujmout někoho víc, než autora a jeho bezprostřední příbuzné a kamarády. Proč? Inu – začátečnický titul v The Games Factory, tedy ještě odlehčené verzi Multimedia Fusion, který nenabízí víc než minutu nudného a stereotypního sbírání dárků v příšerné grafice, má zkrátka osud zpečetěný dávno předtím, než si ho vůbec hráči stáhnou.
Jedná se o příspěvek do soutěže TDC Christmas 06 – a v konkurenci titulů jako Merry Gear Solid nebo Definitely Not A Tanooji Game se musí Christmas Collector cítit jako hodně skromná a hodně ošklivá Popelka. Narozdíl od pohádkové postavy ale tahle hra neskrývá nic, co by stálo za řeč. Ve shora viděné obrazovce se hráči v časovém limitu snaží sebrat zeleným skřítkem co nejvíce dárků. K tomu nehraje hudba, ale jen neustále otravně pípá jediný zvukový efekt. Celkově vzato, Christmas Collector je propadák, na nějž je radno co nejrychleji zapomenout.