BURDA Digital apetit online.czApetitonline Elle.czElle Marianne.czMarianne Maxim.czMaxim Hrej.czHrej Marie ClaireMarie Claire JoyOnline.czJoy SvetZeny.czSvětŽeny moje betynka.czMoje betynka pošli recept.czPošli recept chip.czChip Marianne BydleníMarianne Bydlení ApetitShop.czApetitShop Elleshop.czElleShop
více
Stáhnout hru (1 MB)
Hodnocení3

Alien Blitz

Datum vydání: 3. 8. 2007
Autor: Shane Kennedy
Žánr: Arkáda
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 350 MHz, 64 MB RAM
Ovládání: mezerník
Jazyk: angličtina

Screenshoty

Info o hře

Alien Blitz nás zavádí kamsi do vesmírných prostor, kde je naším úkolem zničit veškeré budovy, které se vyskytují pod vesmírným korábem. Onen vesmírný koráb jste vy a s pomocí jeho munice sestřelujete vetřelecké budovy umístěné pod Vámi. Ovšem není to tak jednoduché, jelikož se po každém přelétnutí snižujete směrem k domům a tím hrozí střetnutí s nimi, což by znamenalo Váš konec. Proto je potřeba zničit nejdříve ty nejvýše postavené budovy a poté systematicky odbourávat ostatní. Samozřejmě nemáte dávkovač a střely můžete vypouštět pouze v určitých intervalech, což je zhruba třikrát za jedno prolétnutí nad budovami, proto není dobré plítvat střelivem, ale pečlivě zamířit a odstřelit.
Přestože má hra s alieny pramálo společného, může se pro Vás stát oblíbenou a bez dokončení levelu jistě hru nebudete chtít vypnout, ale naopak se překonat a vymýtit všechny trosky domů.