Stáhnout hru (6 MB)
Hodnocení1

The hoRRoR!

Datum vydání: 7. 10. 2006
Autor: Dany
Žánr: 3rd person akce
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: P-3 600 Mhz, 64 MB Ram, 800x600 32 Mb Grafická karta, Win XP/2k/98
Ovládání: Směrové šipky - jízda s vozíkem, mezerník - střelba, shift - skok
Jazyky: čeština, angličtina, němčina

Info o hře

Letní soutěž Velkýho Chytráka zaznamenala vcelku hezké příspěvky. Najdou se ale i tací, kteří totálně nepochopili pravidla a byli proto ze soutěže vyřazeni. Dnes vVám přinášíme hru od autora na Game Maker scéně známého jako Dany – který zkonil vše, co se dalo.
Úkolem pro všechny soutěžící bylo vytvořit hru na téma „Vynálezy kolem nás“ a to pomocí nástroje Game Maker. Ani jedno z toho Dany nedodržel. Svůj pokus vytvořil pomocí 3D Game Makeru a zřejmě myslel, že na to porota nepřijde – nestalo se tak, ale teď už blíže ke hře.
Úkolem ve hře je pomocí nějakého divného vozíku najít bosse a zničit ho – poté dojít do cíle. Celý úkol sám o sobě nevypadá ani tak špatně – zato hra už ano. Všechny textury se ze záhadných okolností celé rozsypou a tak nakonec nic nevidíte, narážíte do pomyslných zdí a rozčilujete se. Po grafické, hratelné i zvukové stránce nelze tomuto exkluzivnímu experimentu nic vytknout, neboť nám zřejmě pravý smysl této hry uniká.
Pokud stále přemýšlíte, o čem to tady vlastně píšu a pokud přemýšlíte nad tím, že jste se stejně nic nedozvěděli – tak neváhejte a stáhněte si tuto, ehm, hru. Osobně vám radím, abyste se připravili na nejhorší.