Postal 2: Share the Pain Free Multiplayer

Datum vydání: 23. 7. 2008
Autor: Running With Scissors
Žánr: 1st person akce
Multiplayer: Ano
Hardwarové nároky: CPU 1.2 GHz, 256 MB RAM
Ovládání: klávesnice + myš, konfigurovatelné
Jazyk: angličtina

Info o hře

Kontroverzní first person akce Postal 2 od týmu Running With Scissors se dočkala krom zákazu prodeje v několika státech světa také volně šiřitelné verze multiplayeru. Hráči si tak podobně jako u F.E.A.R. Combat mohou zdarma vyzkoušet, kterak vypadá multiplayerová část druhého Postalu, jediné, co pro to musí udělat, je stáhnout si 600mega velkou instalačku.
Pakliže Postal neznáte, pak vězte, že se jedná o velmi, ale velmi brutální 3D akci a pakliže se vám hnusí pohled na větší množství krve, neměli byste o jejím stažení vůbec uvažovat. Vedle krvavého představení se dočkáme i sličných děv, jež jsou součástí módu Snatch. Vedle něj se dočkáte klasické nabídky multiplayerových klání, přičemž Deathmatch a jeho týmová variace jsou základními stavebními kameny.
Na audiovizuálním zpracování je znát zub času, přeci jen už je to pár let, co Postal vyšel. To ale neznamená, že by se nejednalo o kvalitní hru, hratelnost se v multiplayeru drží na velmi vysoké úrovni a to je jen a jen dobře. Hru bych osobně nedoporučil jedincům se slabším žaludkem a mladistvým, pakliže do těchto kategorií nespadáte, hurá do krvavé lázně!