Stáhnout hru (83 MB)
Hodnocení5

Sam & Max Episode 4: Abe Lincoln Must Die

Datum vydání: 6. 11. 2007
Autor: Telltale Games
Žánr: Adventura
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 2GHz, 512MB RAM, 32MB graf.karta
Ovládání: myš
Jazyk: angličtina

Info o hře

Není tomu ani rok, co nás na komerční scéně bombardovala epizodická série adventur Sam and Max. Nyní, když už mluvící pes se střeštěným králíkem své putování ukončili, se tvůrci rozhodli uvolnit čtvrtou epizodu volně ke stažení, což můžeme jen a jen kvitovat. Obzvlášť, když se jedná o jednu z nejpovedenějších částí.
A jaký že případ mají Sam s Maxem na stole tentokrát? V jisté nejmenované severoamerické zemi je potřeba vyřešit vzniklou politickou krizi, jež způsobil bývalý prezident terorizující občany diktaturou nesmyslných zákonů. To, že se nakonec hlavou Spojených států stane bláznivý ušatec, napadne asi každého po pár minutách hraní. Ale způsob, jakým se tak stane, zde popisovat nehodlám, protože bych vás připravil o to nejlepší, co Sam a Max připravují – perfektně provedenou satiru na současné politické poměry.
Neuvěřitelná porce humoru, jež sálá doslova z každého kroku ve hře, vydrží dobré dvě hodiny hraní, což je na freeware poměry solidní číslo. O kvalitách technického zpracování se více rozepisovat nebudu, když se jedná o práci profesionálního týmu.
Máte-li rádi humorné adventury, pak byste neměli váhat ani minutku. Sam a Max netrpělivě čekají, až se stáhnete.