Back to the Future: It's About Time

Datum vydání: 9. 4. 2011
Autor: Telltale Games
Žánr: Adventura
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 2000 MHz, RAM 512 MB, VGA 256 MB
Ovládání: Myš
Jazyk: angličtina

Info o hře

Je to skoro k neuvěření, ale teprve před zhruba třemi měsíci jsme slintali nad nově vydaným prvním dílem adventurní série Back to the Future (česky: Zpátky do budoucnosti), přičemž po vzoru zdarma vydané epizody Sam & Max Episode 4: Abe Lincoln Must Die nám i tentokrát vývojáři ze studia Telltale Games připravili jeden fragment adventurní série grátis! Dnes se jedná o doslova premiérovou část příběhu, a sice díl s celým jménem Back to the Future: It's About Time.
Hra navazuje na konec třetího filmu stejnojmenné série. Doktor Brown se pohybuje v minulosti, přičemž jeho laboratoř se snaží zpeněžit banka. Marty ve vašich rukách však nenechá nic ladem a s prvním questem za zády se vydává do vědeckého kamrlíku nalézt důležité věci. S postupem času narazíte také na již legendární DeLorean, ale i Hill Valley, protivného Biffa a další. O zábavu je tak rozhodně postaráno.
Back to the Future The Game je klasická adventura s důrazem na vtipné a hojné dialogy, prolézání lokací či sbírání a používání předmětů. Společně s celkem precizně odvedeným technickým zpracováním se tak stává BttF: It's About Time skvělým adventurním zpestřením tohoto roku ZDARMA! Pokud však nad stažením ještě váháte, nezapomeňte si přečíst rozsáhlejší recenzi od Tomáše Nadrchala.