Stáhnout hru (3 MB)
Hodnocení5

Imscared – A Pixelated Nightmare

Datum vydání: 7. 12. 2012
Autor: Ivan Zanotti
Žánr: 3D adventura
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 2000 MHz, 256 MB RAM, 128 MB VGA
Ovládání: WSAD – pohyb, shift – běh, ctrl – skrčení, E – použití
Jazyk: angličtina

Info o hře

Je něco silně znepokojivého na samovolně se objevivších textových souborech ve vašem počítači, ve kterých stojí cosi o špiclování vaší osoby, speciálně když pět centimetrů nad tímto oknem na vás hledí věčně bdící oko webkamery. Jak by řekly hlasatelky veřejnoprávní televize za komunistické éry po odvyprávění majoritní části děje následujícího filmu – ale nepředbíhejme.
Patříte-li mezi ty, kteří po zhlédnutí Kruhu prodali televizi i video (to je tak fousatý film, že tehdá snad ještě ani DVDčka nebyla), first person hororovou adventuru Imscared ani nezkoušejte, zítra byste podávali inzerát i na veškerou výpočetní techniku ve vaší domácnosti. Tato hra totiž útočí na vaše nervy nejen nezbytnými lekačkami nebo tísnivou atmosférou, ale i dosti neotřelým narušením vašeho reálného osobního prostoru. Pohrávat si s vámi bude tajemný White Face, ne nepodobný masce zabijáka z Vřískotu, ale děsivější. Podtitul Imscared zní A Pixelated Nightmare, takže nikdo nemůže očekávat fotorealistické grafické zpracování. Kostičkovanost vašemu vězení ale na strašidelnosti neubírá, ve spojení se zvuky, ze kterých vám bude tuhnout krev v žilách, tomu je spíše naopak. Odhodlání pokračovat, nahlédnout za další roh, najít ten zpropadený zrezivělý klíč a vyřešit novou ďábelskou hádanku ve vás bude přiživovat touha přežít a konečně se probudit z té příšerné noční můry. Jednou to přeci musí skončit, že? Viďte, že ano? Musí, prosím…
Ale je to pořád přeci jenom hra. Nebo ne? Nikdy si člověk nemůže být stoprocentně jistý… A pamatujte – onen zesilující se zvuk věstí Jeho přítomnost!