BURDA Digital apetit online.czApetitonline Elle.czElle Marianne.czMarianne Maxim.czMaxim Hrej.czHrej Marie ClaireMarie Claire JoyOnline.czJoy SvetZeny.czSvětŽeny moje betynka.czMoje betynka pošli recept.czPošli recept chip.czChip Marianne BydleníMarianne Bydlení ApetitShop.czApetitShop Elleshop.czElleShop
více
Stáhnout hru (71 MB)
Hodnocení4

Life of D. Duck 2

Datum vydání: 20. 6. 2011
Autor: Audunsoft
Žánr: 2D adventura
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 1 GHz, 256 MB RAM
Ovládání: myš
Jazyk: angličtina

Screenshoty

Info o hře

Herní nezávislá adaptace kačeřích příběhů s Kačerem Donaldem v hlavní roli se nám vrací a opět se pokusí zachovat roztomilou tvář, která nemusí oslovit každého, ale fanoušci adventur se nejspíše opět nenechají pobízet příliš dlouho. Nové pokračování je totiž oproti prvotnímu dílu rozsáhlejší, propracovanější a zábavnější, tedy vše, co si jen zasněný hráč může od pokračování přát.
Nový díl přináší samozřejmě i nový příběh, který se tentokrát točí okolo vztahu k Daisy, jíž už nějaký ten čas irituje, že nemají s Donaldem chvilku pro sebe – příčinou je jeho strýc Jubalon, nenažraný cvalík, kterému vyhovuje křeslo, televize či spousta jídla v břiše a na jazyku zároveň. Právě kvůli nesrovnatelné váze dvou hlavních aktérů nebude zrovna jednoduché vypudit strýce z Donaldova domu, natož pak od jeho ledničky, a tak budete muset přijít s vychytralejším plánem. Děj vyplňují tradiční vtípky všeho druhu, které do infantilního světa dokonale padnou a utvářejí zážitek, díky němuž se vám kačeři vyryjí zlatým písmem do paměti. Kvalitní, vybraná a nepříliš náročná forma zábavy, toť pokračování Life of D. Duck, kde můžeme být autorovi více než vděční, že se s námi neváhal podělit o jeho brilantně vypiplané dílo.