BURDA Digital apetit online.czApetitonline Elle.czElle Marianne.czMarianne Maxim.czMaxim Hrej.czHrej Marie ClaireMarie Claire JoyOnline.czJoy SvetZeny.czSvětŽeny moje betynka.czMoje betynka pošli recept.czPošli recept chip.czChip Marianne BydleníMarianne Bydlení ApetitShop.czApetitShop Elleshop.czElleShop
více
Stáhnout hru (13 MB)
Hodnocení4

Kitten Catastrophy

Datum vydání: 27. 5. 2012
Autor: LiquidNitrogen
Žánr: 2D adventura
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 1 GHz, RAM 512 MB
Ovládání: Myší
Jazyk: angličtina

Screenshoty

Info o hře

Jsou různé světy, do kterých se můžeme vydat. Všelijaké fantasy s mnoha trpaslíky a starodávnými elfy, chladná sci-fi, kde prim hrají nejnovější technologie. Proč ale nezabrousit i do světa, který je tak trochu neobvyklý i pro ostřílené hráče? Přesněji do kočičího světa, v němž se budete pohybovat v dnešní recenzované adventuře jménem Kitten Catastrophy. Vtělujeme se do možná až moc sebevědomého kocoura, jenž krom toho, že je schopen pochytat přes osmdesát myší, má za úkol najít a dovést domů koťata, která se poztrácela.
Ač vám možná přijde zápletka sebevíc infantilní, stále máme co do činění s téměř klasickou adventurou, nepostrádající vtipné dialogy, sbírání předmětů či nezbytné prozkoumávání okolí. Překvapila nás hlavně kompletně ručně kreslená grafika, která se v dnešní době stává čím dál více neokoukanou a vzácnou. Snad jen škoda, že titul neobsahuje absolutně žádný dabing, nějaký hlas postavám by určitě slušel.
Kitten Catastrophy je nesmírně pozitivní adventura, která na vás v ničem nespěchá a nechává vás si užít nezvyklý kočičí svět. Určitě jasná volba pro všechny zaryté adventuristy!