Stáhnout hru (13 MB)
Hodnocení4

Kitten Catastrophy

Datum vydání: 27. 5. 2012
Autor: LiquidNitrogen
Žánr: 2D adventura
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 1 GHz, RAM 512 MB
Ovládání: Myší
Jazyk: angličtina

Info o hře

Jsou různé světy, do kterých se můžeme vydat. Všelijaké fantasy s mnoha trpaslíky a starodávnými elfy, chladná sci-fi, kde prim hrají nejnovější technologie. Proč ale nezabrousit i do světa, který je tak trochu neobvyklý i pro ostřílené hráče? Přesněji do kočičího světa, v němž se budete pohybovat v dnešní recenzované adventuře jménem Kitten Catastrophy. Vtělujeme se do možná až moc sebevědomého kocoura, jenž krom toho, že je schopen pochytat přes osmdesát myší, má za úkol najít a dovést domů koťata, která se poztrácela.
Ač vám možná přijde zápletka sebevíc infantilní, stále máme co do činění s téměř klasickou adventurou, nepostrádající vtipné dialogy, sbírání předmětů či nezbytné prozkoumávání okolí. Překvapila nás hlavně kompletně ručně kreslená grafika, která se v dnešní době stává čím dál více neokoukanou a vzácnou. Snad jen škoda, že titul neobsahuje absolutně žádný dabing, nějaký hlas postavám by určitě slušel.
Kitten Catastrophy je nesmírně pozitivní adventura, která na vás v ničem nespěchá a nechává vás si užít nezvyklý kočičí svět. Určitě jasná volba pro všechny zaryté adventuristy!