BURDA Digital apetit online.czApetitonline Elle.czElle Marianne.czMarianne Maxim.czMaxim Hrej.czHrej Marie ClaireMarie Claire JoyOnline.czJoy SvetZeny.czSvětŽeny moje betynka.czMoje betynka pošli recept.czPošli recept chip.czChip Marianne BydleníMarianne Bydlení ApetitShop.czApetitShop Elleshop.czElleShop
více
Stáhnout hru (75 MB)
Hodnocení4

Keys of a Gamespace

Datum vydání: 3. 10. 2011
Autor: University of Metz Team
Žánr: 2D adventura
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 1 GHz, 256 MB RAM
Ovládání: myš
Jazyk: angličtina

Screenshoty

Info o hře

Život už je holt takový – některé chyby se dají napravit, jinými jste však nevratitelně poznamenán. Pak už nezbývá nic jiného, než nastartovat stroj času a všemu nastolit příznivou budoucnost.
Tak jako tomu je ve hře Keys of a Gamespace, v němž hlavní hrdina Sebastian tráví veškerý čas u počítače a že takto žít nelze mu pořádně připomene až jeho manželka, která mu podá ultimátum. V tu chvíli začne brát Sebastian situaci se smrtelnou vážností a hledá osudovou chybu v minulosti, jíž byl natolik ovlivněn. Adventura tak experimentuje se zajímavým nápadem doslova otevírat dveře do určitého stádia člověka, mezi nimiž můžete přecházet a nějakým způsobem do nich zasahovat. Což působí jednoduše skvěle a zajímavě, navíc se ani nemusíte obávat přílišné komplikovanosti, protože lokací a množství interakce není zrovna příliš. Nestaví se tak před vás hra s cílem podat náročnou výzvu, spíše se zaměřuje na umělecké působení a vyvolaný dojem, který se umocňuje ručně kreslenou grafikou a hudebním ozvučením. Jako by vás autoři vybízeli k instinktivnímu přemýšlení a morálním rozhodnutím, protože právě to děj rozvíjí a je tou nejhodnotnější stránkou celé hry. Netypické, originální a působivé, tak by se adventura Keys of a Gamespace dala ve stručnosti shrnout. Na nic proto nečekejte a urychleně se ponořte do světa plného emocí.