Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Blizzard k 30. výročí oživuje staré klasiky

20. únor 2021 09:55 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (0)

Mimo prominentních značek, které pravidelně otřásají herních průmyslem, čas od času naskytne příležitost svou pozornost i na oprášení starších her. Jedním z takovým případů je i balíček Blizzard Arcade Collection, jenž k příležitosti 30. výročí Blizzardu navrací na scénu trojici retro titulů.

Součástí kolekce, jejíž cena byla stanovena na 20 dolarů, je The Lost Vikings, Rock N Roll Racing a Blackthorne. Všechny zmíněné hry si můžete připomenout navíc už nyní, neboť Blizzard Arcade Collection vyšel rovnou spolu s oznámením, a to na PC, Switch, PS4, Xbox One a v rámci režimu zpětné kompatibility i na Xbox Series a PS5.

Pro zvlášť velké zájemce je k dispozici i Blizzard 30-Year Celebration Collection, jež za navýšení ceny na 30 dolarů nabídne také rozličné bonusy pro Hearthstone, Overwatch, World of Warcraft nebo Diablo 3.

Vedle definitivních edic všech tří her můžete očekávat i původní zachované verze, stejně jako bonusový materiál, jako jsou nahrávky vývojářů nebo artworky. S ohledem na novinky definitivních edic stojí za zmínku vylepšený lokální multiplayer pro The Lost Vikings a Rock N Roll Racing, nová hudba pro Rock N Roll Racing a rozšířená podpora lokalizací pro jednotlivé hry.

Zdroj: Blizzard

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!