Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Valheim pokořil další velký milník

19. únor 2021 13:07 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (0)

Valheim je novým hitem herního světa. Vikingský survival na sebe nabaluje větší a větší pozornost, píše se o něm i v mainstreamových médiích. Zájem se samozřejmě odráží i v prodejích.

Zatímco tři dny nazpět šlo o 2 miliony kopií, k včerejšímu dni byl pokořen milník 3 milionů prodaných kusů. Studio Iron Gate AB je jistě spokojené, stejně jako společnost Coffee Stain, která figuruje v pozici vydavatele.

Nyní vyšlo najevo, že je Coffee Stain se studiem provázána mnohem více. V Iron Gate AB totiž vlastní minoritní podíl. Skutečnost oznámil Lars Wingefors, výkonný ředitel společnosti Embracer Group, která pro změnu vlastní Coffee Stain.

Zdá se, že má vydavatel vytříbený smysl pro nadějné projekty. Na trh totiž doprovázel také studio Ghost Ship Games a jejich Deep Rock Galactic, který dokázal prodat přes dva miliony kusů.

Nutno dodat, že se Valheim zatím nachází v režimu předběžného přístupu. Z hlediska obsahu je dle vývojářů dokončen z 50 %, ve hře zatím nejsou implementovány ani všechny plánované mechanismy. Už nyní ale patrně předčila veškerá očekávání.

Zdroj: Gaming Bolt

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!