Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Ninja Gaiden vyjde na PC a Switch

18. únor 2021 16:09 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

Team Ninja se poslední dobou pořádně rozjelo – studio si nedávno střihlo vydání kompletní edice Niohu a jen pár dní po tom se skrze Nintendo Direct dozvídáme, že svého znovu vydání se dočká i celá série Ninja Gaiden.

Už 10. června se dočkáme vydání Ninja Gaiden: Master Collection, ve které nalezneme Ninja Gaiden: Sigma, Ninja Gaiden Sigma 2 a Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge. I když oznámení proběhlo na Nintendo Direct, vyjde celá kolekce kromě Nintendo Switch i na Steamu, Xbox One a PlayStation 4.

Zatím není jasné, jestli se kolekce dočká nějakých grafických vylepšení, jisté jsou DLC skiny nebo nové čtyři hratelné postavy – Ayane, Rachel, Momiji a Kasumi. PCGamer pak zmiňuje, že budou chybět multiplayerové Tag Missions v Ninja Gaiden 2 nebo Clan Battle z Ninja Gaiden 3.

Zdroj: PCGamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 23. 2. 2021 v 10.59

Masarkavtrenyrkach: Souhlas na tuhle konverzi prděj už dlouho. Ale asi je tam podobná situace s právy jako u METAL GEAR SOLID 4.

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 19. 2. 2021 v 10.45

Škoda, že si s tím nedali víc práce a nedali tam Ninja Gaiden Black, který je podle fanoušků lepší než Sigma. A navíc je těžší se k němu dostat (Xbox only).

Nahlásit nevhodný obsah