AC: Competizione nabídne next-gen verze

12. únor 2021 10:55 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (0)

Poslední díl ze série závodních simulátorů italského studia Kunos Simulazioni si v naší recenzi vysloužil nemalou chválu. Vedle chudšího obsahu hře koneckonců odepřela celkové absolutorium pouze nelichotivá grafika na konzolích, jež bledla v kontrastu pohledné PC verze. Tento fakt může však brzy doznat změny, neboť bylo oznámeno, že Assetto Corsa Competizione zamíří i na konzole nové generace.

Z tiskové zprávy vydavatele 505 Games prozatím nikterak neplyne, jakých vylepšení se na Xboxu Series a PlayStationu 5 dočkáme, potažmo zda stávající majitelé obdrží upgrade zdarma. Potvrzeno bylo pouze to, že příslušné verze budou k dostání v pozdější fázi letošního roku, tedy přibližně rok po loňském vydání na PS4 a Xbox One.

Z hlediska očekávatelných změn lze předpokládat, že se hra zase o kousek přiblíží pohlednější PC verzi z roku 2019. Sázkou na jistotu je tedy odhad na navýšení rozlišení a snímkovací frekvence, zrychlení načítání a v neposlední řadě redukci rušivého rozmazání pozorovaného na základních konzolích.

Zdroj: Wccftech

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!