Zapojte se do diskuze v hPodu #780

28. leden 2021 12:48 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (1)

Sedmi stý osmdesátý díl hPodu je tu, a i tentokrát se ponese v duchu diskuzí nad více či méně aktuálními herními tématy. Čím tentokrát zakončíme leden?

Samozřejmě si popovídáme o hrách, kterými jsme se bavili v posledních dnech. Podíváme se také na burzu, respektive probereme šílenství, které se v současnosti točí kolem skomírajícího řetězce herních obchodů GameStop. A pokud zbyde čas, u peněz ještě zůstaneme. Čínský gigant Tencent totiž pokračuje ve svých nákupech...

U mikrofonů se pravděpodobně sejde početná parta. Vedle Tadeáše a Kuby přislíbil svou účast Míra Václavík, který je v hPodu možná poprvé (to už si nikdo. snad ani on, nepamatuje). Hrozí také účast Radka a Lukáše. Mohlo by tedy být zaděláno na pořádně pikantní diskuzi.

Do diskuze se ale můžete zapojit i vy. Buď skrze komentáře níže, nebo na adresu podcast@hrej.cz s předmětem DOTAZY. Budeme se těšit tradičně v pátek v 20:00.

Zdroj:

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875703
Gameover napsal 28. 1. 2021 v 13.50

Nejlepší na tomhle GME tažení je to, že to bere s sebou i další společnosti, které byly shortovány. Když se tohle ještě zkombinuje s tweetováním Elona o cyberpunku, tak je teď CDR stock v podstatě na úrovni před vydáním. Uvidíme, jestli to vydrží víc jak 10 minut.

Editováno: 28. 01. 2021 v 13.50

Nahlásit nevhodný obsah