Magic: Legends ukazuje gameplay

27. leden 2021 12:28 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

Se vzrůstající popularitou videoherního průmyslu bohužel klesala popularita u dalších odvětví, jako například karetních her, které se taktéž přesunuly v určité formě do virtuálního světa a jejich fanoušci začali hrát třeba Hearthstone. Společnost Wizards of the Coast stojící za franšízou Magic: The Gathering si to ale uvědomila už před několika lety.

Vytvořila tak téměř totožnou kopii ke svým kartám ve formě Magic: The Gathering Arena a na své fanoušky chce cílit i jinými tituly ze světa Planeswalkerů. Skrze IGN tak studio odhaluje gameplay z nadcházejícího projektu Magic: Legends.

Ten se, jak už jsme zmínili, odehrává ve světě Magic: The Gathering a WotC do něj chytře implementuje systém karet. V základnu se jedná o hack’n’slash hru inspirující se sérií Diablo či Path of Exile. Velký rozdíl ale nastane při otevření nabídky našich kouzel. Ta jsou totiž definována balíčkem 12 karet, přičemž v jednu chvíli má naše postava k dispozici 4 z nich. Po seslání se další kouzlo vybere náhodně z našeho balíčku.

To vše je pak samozřejmě za určitou cenu. Navíc jsou karty, stejně jako v reálném Magicu, rozděleny podle barev. Postupem času může náš Planeswalker ovládat až dvě barvy najednou a kombinovat tak jejich kouzla a zaměření. Samozřejmostí jsou pak různé „vzácnosti“ karet a tím pádem jejich síla. Hra by měla vyjít někdy v tomto roce, přičemž open beta je naplánována na březen.

Zdroj: GamePressure

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20877905
adamkohorny95 napsal 28. 1. 2021 v 00.55

Pekná grafika aj štylistika. Hrateľnosť vyzerá zábavne

Nahlásit nevhodný obsah