Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Spekulace naznačují další KOTOR

25. leden 2021 09:42 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (3)

Star Wars: Knights of the Old Republic z dílny BioWare patří spolu s následovníkem, o kterého se postaral Obsidian, mezi ty nejlepší tituly ze světa Star Wars. Není divu, že fanoušci volají po dalším dílu. Poslední spekulace naznačují, že se na něm skutečně pracuje.

Bespin Bulletin již v minulosti prokázal, že se na jeho informace můžeme spolehnout. V nedávném podcastu potvrdil, že hra z této kultovní série opravdu vzniká, ovšem nikoliv ve studiu pod hlavičkou Electronic Arts. Informace se k nám dostává krátce po oznámení ze strany Lucasfilm Games, dle kterého už EA nedrží exkluzivní práva na licenci oblíbené značky.

Pod kotel následně přiložili i další, neudržel se například Jason Schreier, který na fóru ResetEra naznačil, že zřejmě nikdo neuhodne, kdo na hře pracuje. Známý insider shinobi602 pak dodal, že studio zase není tak tajemné, jak by se mohlo zdát, jen se zkrátka nedá označit jako obecně známé.

Je potřeba dodat, že nemusí jít o přímé pokračování. Zhruba před rokem se totiž mluvilo o možném remaku, v němž se podle všeho měly zrcadlit elementy z původní hry i jejího pokračování. Je docela dobře možné, že si insideři snaží přihřát polívčičku, ještě než dojde na oficiální oznámení, které by tím pádem mohlo přijít velmi brzy.

Zdroj: Gaming Bolt

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20847380
Mitsurugi napsal 25. 1. 2021 v 18.45

Smaug.: Souhlas, nebo tedy, Kotor 1 mě moc nebavil, ale dvojku s příslušnými mody si rád zahraji kdykoliv.

Editováno: 25. 01. 2021 v 18.45

Nahlásit nevhodný obsah

20875576
Smaug. napsal 25. 1. 2021 v 15.31

Ocelotr NN: Hrál jsem to asi před dvěma roky, takže to o nostalgii není.
Hře se dá vytknout mnoho od otravného SW klišé přes nevyváženost po debilitu parťáků, ale příběhově a hratelnostně pořád jde o velmi slušnou záležitost.
Srovnávat to s poslední trilogií je nesmysl. To není ani jiná liga, to je jiný sport.

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 25. 1. 2021 v 10.08

STAR WARS už jsou trapárna. Skutečně, najít zbytečnější tři filmy ve filmovém průmyslu než byly poslední tři STAR WARS lze jen těžce a i KOTOR je v nostalgických vzpomínkách hráčů značně zkreslený.

Nahlásit nevhodný obsah