Obchodu Xzone unikla sběratelka Dying Light

24. leden 2021 00:18 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

Není ojedinělé, že v rámci systémů herních i neherních obchodů nastane chyba, jejíž výsledkem je odhalení obsahu, který by měl být veřejnosti ještě chvíli nepřístupný. Taková situace bohužel nastala i v českém obchodě Xzone, jenž na svých stránkách (s velkou pravděpodobností omylem) zveřejnil sběratelskou edici Dying Light 2.

V rámci této hry ale může jít o velké překvapení. O studiu Techland jsme totiž často slýchali, že vývoj Dying Light 2 je ve velkých problémech, neexistuje vertical slice hry a vývojáři se nemohou dohodnout na dalším směřování tohoto projektu. Spekulace dokonce hovořily o restartování vývoje.

Uniklá sběratelská edice ale naznačuje, že vývojáři již mají plány nejen na vývoj, ale dokonce na vydání hry. Existence tiskových podkladů včetně podoby sošky značí, že by se Techland mohl chystat na brzké oznámení.

Samozřejmě se můžeme podívat i na samotnou sběratelskou edici. Ta má kromě hry obsahovat artbook, steelbook, mapu s tajnými lokacemi, UV baterku společně s UV nálepkami a již zmíněnou sošku. Xzone stránku velmi rychle stáhnul, skrze cache Googlu se ale na stránku můžeme zpětně podívat – zjistíme třeba to, že cena sběratelské edice byla stanovena na 5 555 korun.

Zdroj: Twitter

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922462
miburak napsal 24. 1. 2021 v 10.17

red-icius: Aby taky nepřišla dobrá pokuta. :D

Nahlásit nevhodný obsah

20809076
red-icius napsal 24. 1. 2021 v 09.28

Ta zmínka o ceně v textu je vtipná, když sami na webu mají, že to je jen place holder..
Jinak xzone machři, dobrá reklama :D

Nahlásit nevhodný obsah