Xbox oznámil únorové Games With Gold

23. leden 2021 09:50 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (0)

Pravidelná nabídka titulů, jež Microsoft poskytuje majitelům předplatného Xbox Live Gold, nabídne v únoru příklon k akci. Za své peníze se proto dočkáme Gears 5, remasteru prvního Resident Evilu, Indiana Jones and the Emperor's Tomb, Lost Planet 2 nebo Dandara: Trials of Fear.

Poslední díl série Gears, jenž v předminulém roce rozšířil příběh Kait Diaz při jejím honu za odkrytím vlastní minulosti, bude podobně jako vstup zakladatel série Resident Evil dostupný mezi 1. a 28. únorem. V polovině měsíce, konkrétně pak 16. února, se přidá i 2D metroidvanie Dandara: Trials of Fear. Ta v nabídce setrvá až do 15. března.

Zbylá dvojice titulů, která se v případě Indiana Jonese odvolává na původní Xbox a u Lost Planet 2 na Xbox 360, bude dostupná následovně  od 1. do 15. února vyrazíme na průzkum světa v kůži slavného dobrodruha, zatímco boj s mimozemskou havětí přenecháme až na mezičas 16. a 28. února.

Spolu s návratem Indiana Jonese není též od věci připomenout, že Bethesda v nedávných dnech oznámila herní pokračování této slavné značky.

Zdroj: Xbox Wire

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!