Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Tvůrci Tony Hawka se stávají součástí Blizzardu

22. leden 2021 21:31 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

Zdá se, jako kdyby začala přestupová sezóna v herním průmyslu. V době, kdy se nevydávají žádné hry, se dozvídáme hned o několika akvizicích či velkých změnách. Ta přichází i ze strany tvůrce Tony Hawk’s Pro Skater. Studio Vicarious Visions se totiž stává součástí Blizzardu.

Studio tuto zprávu sdílelo přes web GamesIndustry.  Dlouholetý vydavatelský partner má přibližně 200 zaměstnanců - ti pracovali na hrách s licencí Activisionu už od roku 2005, kdy studio Activision zakoupil. Vývojáři se stávají zaměstnanci Blizzardu a nově se zaměří na vyvíjení her od této společnosti, Vicarious tedy již nebude vyvíjet své vlastní hry.

Společně s tím se tak ředitelka Vicarious Visions Jen Oneal stává viceprezidentkou vývoje, kde bude zodpovídat přímo prezidentovi společnosti J. Allen Brackovi. Na její místo nastupuje Simom Ebejer. Studio jako organizace tak údajně zůstane.

„Po tom, co jsme s Vicarious Visions už nějakou dobu spolupracovali a vytvořili skvělé partnerství si Blizzard uvědomil, že můžeme Vicarious Visions poskytnout dlouhodobou podporu," tvrdí Blizzard.

Zdroj: GamesIndustry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20838584
RomanK47 napsal 23. 1. 2021 v 08.50

Toto kamarádičkování herních studií s Komunistickou Čínou a jejich přisluhovači se mi přestává líbit. Zatímco v Číně má vše mimočínské velkou stopku, aby nedocházelo k šíření mimočínského vlivu, tak ve zbytku světa se všichni nechají rádi snadno uplácet čínskýma prachama a následně cenzurovat.
V případě Vicarious Visions nejdřív čínský prachy přes Epic a teď přes Blizzard. Nezávisle na hře jsem se osobně přestal zajímat o vše, co začalo exklusivně vycházet na Čínském Epicu. Čím víc prstů má Čína v podnicích mimo Čínu tím víc umlčených lidí, co si nedovolí sebemenší protest, pak jim vychází všechno, včetně genocidy a násilného převzetí Hong Kongu.
Už dávno se mělo dát ruce pryč od všeho Čínského, koneckonců i my jsme v jejich očích nepřátelé, tak nevím, proč by to u nás mělo být jinak.

Nahlásit nevhodný obsah