Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Jiří Procházka je prvním Čechem v UFC 4

22. leden 2021 12:50 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (1)

Jiří Procházka má svou vlastní cestu. Nejprve si došel pro titul šampiona Rizinu, načež dostal šanci zařadit se mezi elitu MMA scény v organizaci UFC. V červenci ho uvítal tvrďák Volkan Oezdemir, kterého Procházka ve druhém kole poslal k zemi. Tím se postaral o malou senzaci, automaticky se zařadil mezi nejlepší bojovníky naší planety. Proč o něm ale píšeme na herním webu?

Procházka totiž ještě před následujícím zápasem dosáhl dalšího velkého úspěchu, jelikož se jako první Čech dostal mezi virtuální bojovníky ve hře UFC 4. „Je mi ctí, ale zároveň to je to, co od UFC a sebe vyžaduji. Mám dost zkušeností, abychom šli pro titul. Extra se nad zařazením nepodivuji, ale samozřejmě to je pocta, je to příjemný," prohlásil v komentáři pro server Sport.cz.

Virtuální Procházka se může pochlubit vynikajícím zdravím, zde získal 4,5 bodu z celkových pěti. Stejně byly ohodnoceny jeho zkušenosti s bojem v postoji. Nejslabší stránkou je grappling, zde dosáhl „pouze“ na 3,5 hvězdy. „Nevím, jestli mě můžou takto zhodnotit po prvním zápase. Co se týče postoje, to mě nějak netankuje, vždy je co zlepšovat a grappling teprve předvedu," zhodnotila česká jednička.

Update zároveň reflektuje nadcházející duel mezi Dustinem Poirierem a Conorem McGregorem. Irská superhvězda se ve hře objeví v podobě, v níž na turnaji UFC 178 v roce 2014 Poiriera porazila, navíc za necelé dvě minuty. Jak dopadne odveta, se dozvíme již v neděli v ranních hodinách, asi netřeba dodávat, že je McGregor považován za velkého favorita.

Ale zpátky ke hře. Update také přináší možnost zápasit s Jessicou Andrade v muší i bantamové váze, v těžké divizi se zase objevili Andre Bishop a Isaac Frost. Novinky jsou k dispozici už nyní.

Zdroj: EA Sports, Sport.cz

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20881737
brejn napsal 22. 1. 2021 v 14.41

Snad tam bude jeho osobitý pohyb tělem a občasné šaškárny a neměl by chybět ani trenér, který je během Rizin zápasů slyšet.

Nahlásit nevhodný obsah