Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Jak vypadal Silverhand než přišel Reeves?

22. leden 2021 17:06 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (2)

O (ne)kvalitách RPG Cyberpunk 2077, které na začátku loňského prosince vyvolalo mezi hráči spoustu emocí můžeme vesele polemizovat. Jedním z obecně uznávaných pozitiv hry je ale herecký výkon Keanu Reevese v roli Johnnyho Silverhanda, jedné z klíčových postav příběhu. Umělkyně Lea Leonowiczová zodpovědná za concept arty hry nyní zveřejnila kresby které ukazují, jak měl Johnny vypadat předtím, než se k projektu Reeves připojil.

Myšlenka divokého rockera uvězněného v mozku hlavního hrdiny existovala ještě před tím, než se CD Projekt Red s populárním hercem setkal (to bylo dle dostupných informací v červenci roku 2018). Z konceptů je patrné, že se vzhled postavy příliš nezměnil. Existovala celá řada návrhů oblečení a účesů, Silverhand tak mohl působit jako punkový švihák nebo moderní variace na piráta. Zajímavé je, že na některých kresbách má Silverhand syntetickou pravačku, ve finální verzi používá robotickou levou ruku.

Není jasné, z jaké doby concept arty pocházejí. Teoreticky ale můžou být až sedm let staré (autorka těsně předtím nahrála jiné obrázky, které pochází z roku 2014). Dokázali byste si představit nějakého “jiného” Johnnyho, nebo je pro vás Keanu Reeves neodmyslitelnou součástí hry? 

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 25. 1. 2021 v 08.59

No, vypadal jako Aleš Brychta.

Nahlásit nevhodný obsah

8530612
Superman25 napsal 24. 1. 2021 v 21.41

Na rovinu Keanu Reeves je pro me velký plus ve hře... zaprvé je to sympaťák a k tomu už ho člověk zná z hromady filmů a tak je na něj tak nějak zvyklej a tím že hraje klaďase tak mu částečně důvěřuje a po x hodinách ve hře....za me jsem rád že vybrali jeho a nedali tam (no name silverhanda) to znělo divne ale kdo to dočetl až sem tak to chápe

Nahlásit nevhodný obsah