Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Capcom odhalil i MP titul RE: Verse

22. leden 2021 12:53 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (2)

V rámci včerejšího livestreamu věnovanému sérii Resident Evil jsme se kromě spousty informací o nadcházejícím díle Village dozvěděli i o dalších projektech. Jedním takovým je další multiplayerový titul, který bude k Village přidán zcela zdarma.

Jde o Resident Evil: Verse, tedy další pokus Capcomu o vytvoření multiplayerové hry, která by hráče bavila. Capcom jí promuje jakožto „dárek“ k 25. výročí série Resident Evil. V obecném popisku jde o akční střílečku mezi šesti hráči, jenž budou ovládat postavy z celé série Resident Evil.

Capcom prezentuje zápasy jako deathmatch, přičemž pokud hráč umře, přemění se do mutanta, který se má za svou smrt pomstít. To vše doplňuje lehce komiksová grafika či pohled z třetí osoby. Hra nejspíše nebude prodávána zvlášť a bude tak následovat osud Resident Evil: Resistance, jenž bylo v balíčku s remakem třetího dílu.

Reakce hráčů jsou ale velmi negativní. Video odhalující RE: Verse má velký počet palců dolů a komentáře hovoří jasně – o žádný multiplayerový titul nemají fanoušci zájem.

Zdroj: PCGamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20847380
Mitsurugi napsal 22. 1. 2021 v 20.08

Já nechápu proč se Capcom pořád snaží o RE multiplayerovky. Už jich vydal celou řadu, a jedna je horší než druhá, kde některé se řadí mezi nejhorší hry vůbec (zdravím Umbrella Corps).

Ať se drží singlových/coop RE her, ty jim jdou, na MP ať se vykašlou.

Ta "lehce komiksová grafika" znamená, že assety z jiných RE her obtáhli černou čarou :D

Editováno: 22. 01. 2021 v 20.12

Nahlásit nevhodný obsah

20878639
Jsoucno napsal 22. 1. 2021 v 16.20

Jezisi, to vypada hrozne.

Proc maji vubec vsichni tendenci do vseho cpat porad multak proti sobe ?

To mi uz vice sedi treba MP podani v COOPu co se tyka RE, nez tohle. A treba, kdyby se to udelalo podobne jako Way Out, to by byla dobra pecka !

Nahlásit nevhodný obsah