Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Vyzkoušejte Breakpoint zdarma

21. leden 2021 12:46 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

Pokud náhodou nemáte od dnešního dne až do pondělí plány, nebo si zkrátka chcete užít víkend hraním her, máme pro vás dobrou zprávu. Ubisoft se totiž rozhodl opět nalákat a získat nové hráče do své live-service hry Ghost Recon Breakpoint, a to skrze akci free weekend.

Jak už jsme tedy naznačili, Ghost Recon Breakpoint je od dnešního dne až do 25. ledna zcela zdarma. Open-world titul se odehrává na ostrově s mnoha různými prostředími, přičemž vaším hlavním úkolem je boj s vyspělou vojenskou skupinou Skell Technology. Střílení, akce i stealth je tak samozřejmostí.

vyzkoušení je celá hra, údajně včetně expanzí i DLC, které do hry za celou dobu fungování dorazily. Klasikou je přenesení vašeho postupu v případě, že si hru zakoupíte. K tomu vám dost možná pomůže i velkorysá sleva 85 % na základní verzi.

Zdroj: DSOGaming

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20925422
Nikdykde napsal 21. 1. 2021 v 14.35

V současnosti tam probíhá event s agentama z R6. Prvky survivalu rozšířeny o plynové masky (filtry se samozřejmě spotřebovávají). Součástí eventu je nepřátely použití nervového plynu na obrovské oblasti, kde se musíte opatrně pohybovat a zjišťovat co se stalo. Celé osady civilů jsou tam povražděny, pokud jdete v noci, tak se v těch mračnech postupně ukazují jejich zkroucené mrtvoly, má to hodně brutální atmosféru.

Nahlásit nevhodný obsah