Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Prac. nabídky naznačují projekty Sumo Digital

20. leden 2021 12:19 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

Sumo Digital si své poslední vydání odbylo celkem nedávno. Posledním projektem byl Sackboy: A Big Adventure, barevná adventura v hlavní roli se Sackboyem, který procházel barevný a hudebně naladěný svět. Nešlo ale o nikterak obrovský projekt – na tom se nejspíše teprve pracuje.

Twitter uživatel MauroNL totiž vydal sérii tweetů, ve kterých se odkazuje na pracovní nabídky studia Sumo Digital. Spojení popisků nám pak dává informace o tom, na čem zrovna tvůrci Sackboye právě pracují. Celkem jde o dva projekty – první z nich pohledává senior herního designera, který by měl pracovat na „prověřené AAA open-world franšíze“ a měl by pomoct „s růstem světa franšízy, která má už několik titulů.“ U zvukového designera je pak doplněno, že se jedná o titul pro konzole.

Druhý projekt má být neoznámenou mutliplayerovou střílečkou z pohledu třetí osoby. Jde o „vzrušující novou vysoce postavenou střílečku“ a vývojáři by měli znát trendy v moderní PvP střílečkách. Je tedy vidět, že dětských hříček bylo už dost a Sumo Digital zamířilo k nákladným a velkým projektům. Je ale možné, že tyto nabídky jsou mířené pro kontrakty, se kterými bude studio vypomáhat. V minulosti se studio spojilo s 2K či Focus Home Interactive na výpomoci při vývoji.

Zdroj: GamingBolt

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20921708
kralik.ing napsal 20. 1. 2021 v 13.22

Sackboy se jim moc povedl a snad další hra bude taky tak dobrá

Nahlásit nevhodný obsah