Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Spekulace naznačují další hry od Microsoftu

18. leden 2021 10:35 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (0)

Tadeáš v článku z minulého týdne naznačil, co během letošního roku můžeme očekávat od Microsoftu. Společnost pod labelem Xbox Game Studios zastřešuje 15 studií, od nichž bychom se mohli dočkat milého překvapení. To ostatně naznačují i poslední spekulace.

V rámci posledního podcastu Xbox Two se o této možnosti rozpovídal Jez Corden z Windows Central. Podle něj má Microsoft připraveny nejméně dvě velké AAA hry, které zatím nebyly oznámeny, ale vyjdou během letošního roku.

V této souvislosti je často zmiňováno studio Playground Games, kde se momentálně tvoří nové Fable. Je zde ale také nezanedbatelná šance na oznámení a rychlé vydání dalšího příspěvku do závodní série Forza Horizon.

Během podcastu byl také zmíněn Wolfenstein 3, jehož vývoj je dle slov jednoho z insiderů téměř dokončen. Během minulého týdne se sice ukázalo, že MachineGames budou pracovat na herní adaptaci Indiana Jonese, ten by ale mohl počkat, než se ukáže B.J. Blazkowicz. Na něj by eventuálně mohlo dojít po dokončení akvizice ZeniMaxu, čímž se MachineGames zařadí pod křídla Microsoftu.

Stejně tak ale může jít o úplně jiné projekty. Jedno je jisté. Pokud by skutečně měly vyjít ještě letos, pravděpodobně se brzy dočkáme jejich představení.

Zdroj: Gaming Bolt

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!