TLoU2 dostává nový trailer plný spoilerů

3. prosinec 2020 16:10 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (5)

Je to půl roku od vydání velmi kontroverzní, ale nesmírně propracované hry The Last of Us Part II od studia Naughty Dog. Příběh Ellie a Joela se posouvá opět dál a různé příběhové zápletky zapříčinily rozdělení komunity hráčů na dvě poloviny. Stejně jako u prvního dílu se ale nyní spekuluje o možném dodatku do hry, na což by mohl narážet i nový trailer.

Sony totiž dnes vydalo nový trailer. Na hru, která je už několik měsíců stará, je to poněkud zvláštní krok, a to navíc vzhledem k tomu, že se trailer soustředí na příběh Abby, tedy jedné z hlavních postav, kterou ve hře potkáme. Na rozdíl od Sony vás upozorníme na to, že trailer je prošpikovaný spoilery a projíždí příběh Abby od začátku až do konce. Pro ty, kteří si už svůj průběh hrou užili, se ale neukáže nic nového.

Oficiální vyjádření k traileru zní: " Vzhledem k tomu, že tento rok pomalu končí a noví hráči se o Vánocích pustí do hry poprvé, dali jsme dohromady nový trailer, který dává rozšířený pohled na příběh a poprvé se zaměřuje na emocionální cestu Abby, která se protíná a koliduje s Ellie. Prozkoumává její původ, události, které podnítily její cestu za pomstou a ničivé následky, které následují. Získáte také letmý náznak gameplaye za Abby a jak její zkušenosti, vybavení a schopnosti kontrastují se schopnostmi Ellie."

Zdroj: GamingBolt

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20900709
Spiker01 napsal 6. 12. 2020 v 19.36

Hra roku. Neskutečnej nářez, skvělý příběh a imbecilní kontroverze.

Nahlásit nevhodný obsah

20922717
Endys22 napsal 5. 12. 2020 v 20.30

Siebenburgen: Já sice Abby pochopil na první dohrání. A vlastně jsem si hru hodně užil. I po příběhové stránce. Dokázal jsem pochopit, proč Abby udělala, co udělala.
Možný spoiler: Musí se ocenit prostě to, že nelezli lidem do zadku a udělali to takové, jaké by to mohlo být ve skutečnosti. Nikdo není svatoušek, a ani super hrdina. Všichni jsou to jen lidé a pro přežití a pomstu jsou schopni udělat cokoliv. A to se mi na hře líbí. Na nic si nehraje. Jistě, přal bych si nezmiňovanou osobu vidět trochu déle... ale taková je karma. Chápu co udělal Joel kdysi. A chápu proč udělala i Abby to, co udělala. Hra byla parádní. Sám doufám v nějaký dodatek. Nebo ještě lépe pokračování. Klidně i s Abby. Já jsem si ji ke konci vcelku i oblíbil. Abych popravdě řekl.

Nahlásit nevhodný obsah

8530612
Superman25 napsal 4. 12. 2020 v 12.35

Jsem zvedavej jestli bude nejakej remastered na ps5...treba i s malym pribehovym dodatkem jako u prvniho dilu?

Nahlásit nevhodný obsah

20876282
Lucka napsal 4. 12. 2020 v 10.43

Tahle hra donutí člověka přemýšlet o sobě, tohle jsem u jiné ještě nezažila. Miluju oba díly.

Nahlásit nevhodný obsah

20922459
Siebenburgen napsal 3. 12. 2020 v 22.00

SPOILER!

Abby měla chcípnout, i když jsem na konci byl velice na vážkách a až po třetím dohrání jsem snad té čubce odpustil. Svět TLOUS je plný překvapení, o tom, komu vlastně můžete věřit, komu ne, koho si oblíbíte proto aby po pár pasážích zdechnul.
Já jsem jeden z těch, kteří se vyrovnali se smrtí jisté postavy ale bylo to opravdu náročné, zvlášť, když jsem první díl dohrál nejméně desetkrát.
Před vydáním hry měli vývojáři naprostou pravdu, že tento díl bude hodně kontroverzní, což se naplnilo.

Ale pojďme dále, Třetí díl? Proč ne!
Já prostě chci otázky na odpovědi, které se bohužel na konci nedostavily. Nechci aby si každý musel příběh domýšlet sám, Kam se poděla Dina? Zpět ve svém Jacksonu? Tommy zůstane sám? Ellie, kam ta se vlastně vydala? Abby s tím, tedy tou čubičkou, jaký je jejich další osud? PLS další díl bez otevřeného konce!

Nahlásit nevhodný obsah