Na PlayStation Vita nefunguje PSN

3. prosinec 2020 13:29 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (2)

Komerčně neúspěšný handheld Sony, PlayStation Vita, se sice přestal vyrábět, jeho podpora ale nějakým způsobem funguje dále. Tedy… měla by. Uživatelé si stěžují na to, že od včerejšího dne nefungují on-line služby. Konzole se nepřipojí k serverům PlayStation Network a hráči si tak nemůžou stahovat hry nebo přesouvat obsah.

Společnost Sony přitom zatím nijak neavizovala, že by mělo dojít ke konci podpory platformy. Už před pár měsíci sice odstranila z PS Store její tituly, společně s těmi pro PlayStation 3 a PSP, bylo ale stále možné svou digitální knihovnu spravovat.

I'm having an issue downloading games from the PSN store from r/vita

Dle všeho lze omezení obejít využitím mobilní verze kanadské mutace oficiálního webu, problém je ale v tom, že další lokální verze (jmenovitě Australská) už byly před časem vypnuty. Z nalezených linků na francouzskou, německou nebo britskou verzi obchodu už také nefunguje žádný. Evropa tedy byla, zdá se, odpojena úplně.

Je tedy otázkou, zda hráči nepřišli o přístup ke své digitální knihovně úplně. Zatím nezbývá nic jiného, než čekat na informace přímo od Sony.

Zdroj: Kotaku

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20850501
fusnix napsal 4. 12. 2020 v 15.32

Poplasna zprava vse funguje normalne.

Nahlásit nevhodný obsah

1074576
Xspy napsal 3. 12. 2020 v 21.27

Fuj ...a pak si kupujte hry na Store ....ani vam neřeknou a vyhodili jste peníze oknem :((((
Takova malá generálka co se stane až vypnou Steam ....Ale co ty zakoupené hry co se dožadují neustalého ověřován?

Editováno: 3. 12. 2020 v 21.28

Nahlásit nevhodný obsah